Robíme finančné služby s láskou

Čím sa zaoberáme

Hypotekárne úvery

Sprostredkujeme pre Vás najvýhodnejšie podmienky pri hypotekárnom úvere a zabezpečíme hladký priebeh .

Nebankové úvery bez ručenia

Máte už hypotekárny alebo spotrebiteľský úver? Napíšte nám a poradíme Vám, či vieme pre Vás získať výhodnejšie podmienky a ušetriť Vám financie.

Konsolidácia úverov

Máte viacej úverov? Pomôžeme Vám s konsolidáciu, tak aby ste splácali len jeden úver, s menšou splátkou.

Ochránime Vás pred neočakávanými životnými udalosťami

Vyberieme Vám najvýhodnejšie životné poistenie pre prípad neočakávaných životných udalostí, ktoré bude vypracované na mieru pre Vás.

Ochránime Váš majetok

Kvalitným poistením Vášho majetku, zabezpečíme aby ste vždy dostali od poisťovne, poistné plnenie k plnej spokojnosti. Vyberieme pre Vás kvalitné poistenie nehnuteľnosti, PZP alebo havarijné poistenie.

Investície

Naši špecialisti a odborní garanti na investície Vám pomôžu s výberom bezpečných a výhodných investícií tak aby ste dosiahli stanovený cieľ.

Zarobte na hypotekárnom úvere

Že na hypotekárnom úvere preplatíte? Nemusí to byť pravda, vhodným a komplexným nastavením produktov vieme zabezpečiť to, že v konečnom dôsledku zaplatíte menej ako ste si požičali.

Komplexné riešenie Vašich financií

Vypracujeme Vám komplexný finančný plán na mieru, ktorý bude určený špeciálne pre Vás a ktorý, bude prihliadať Vašim potrebám .

Podnikateľské úvery

Potrebujete naštartovať alebo posunúť Vaše podnikanie? Naši špecialisti na podnikateľské úvery, Vám pomôžu pri financovaní Vášho podnikania.

Spotrebiteľské úvery

Ak potrebujete financie a nechcete preukazovať účel použitia? Práve na to, je určený spotrebiteľský úver. Sprostredkujeme Vám úver až do výške 30.000 Eur, za výhodných podmienok.

Úvery pre bytové domy

Plánujete investíciu do bytového domu, rekonštrukciu vchodu alebo bytovej jednotky? Práve na to sú určené úvery pre bytové domy. Kontaktujte nás a vyberieme pre vás najvýhodnejšiu formu financovania.

Leasingy

Kúpa nového alebo ojazdeného auta? Presne na toto sú určené leasingy. Či už klasický alebo operatívny leasing, vždy nájdeme riešenie.

Nebankové úvery

Nepochodili ste v banke pri žiadosti o úver? Nemusíte mať hlavu v smútku, pomôžeme Vám zo získaním úveru od overenej a licencovanej spoločnosti.

Peer to Peer pôžičky

Jedná sa o nový, moderný spôsobom požičiavania financií, od súkromných osôb. Pomôžeme Vám s vybavením úveru, cez overených a poctivých sprostredkovateľov.

Zaujala Vás naša ponuka?